Kompleksowy zakres usług

Oferujemy całościowe podejście do przygotowań i organizacji przyjęć weselnych, począwszy od najwcześniejszych etapów planowania aż do ostatnich momentów po uroczystości.

Ekskluzywna i luksusowa sala

Przestronna, elegancka, klimatyzowana i imponująca nowoczesnym personalizowanym oświetleniem sala na 350 osób jest gwarantem prestiżu w czasie posiłków i swobody podczas tańca.

Spełnienie marzeń

Uroczystość weselna to najczęściej zwieńczenie długich planów i spełnienie wielu marzeń, dlatego skrupulatnie przygotowujemy każdy detal celebracji, aby urzeczywistnić marzenia.

Wsparcie na każdym etapie

Wesela to godziny, które wspomina się przez dekady, więc jesteśmy do dyspozycji w każdej fazie przygotowań i uroczystości, aby zapewnić gościom pamiętne chwile i cudowne wspomnienia.

Najwyższej klasy obsługa

Nasz doświadczony i zgrany zespół imponuje nie tylko szerokim wachlarzem ponadstandardowych kompetencji, ale także szeregiem pożądanych umiejętności miękkich.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Realne powinny być cele, a nie marzenia, dlatego swoją kreatywnością, wizją, lokalizacją, podejściem i umiejętnościami przesuwamy granice tego, co jest możliwe do zrealizowania.

Dania gorące

Wyborne i smaczne menu dań obiadowych oraz gorących kolacji, będących zarówno rajem dla podniebienia, jak i kompozycjami urzekającymi estetyką podania.

Unikalne przystawki

Wyjątkowe i niepowtarzalne przystawki są idealnym i smakowitym sposobem na rozpoczęcie posiłku, rozbudzając apetyt i przygotowując na kolejne pozycje z menu.

Bogaty bufet

Zimne przekąski serwowane w formie wiejskiego stołu pozwalają gościom utrzymywać pełne talerze i zaspokojone apetyty, oferując przy tym możliwość stworzenia własnej kompozycji smakowej.

Słodkie chwile

Odrobina słodkiego szaleństwa jest zawsze wskazanym i pożądanym sposobem na zwieńczenie posiłku, lub też idealnym słodkim przerywnikiem między kolejnymi tańcami.

Witaminy dla każdego

Zdrowie jest najważniejsze bez względu na porę lub okoliczności, dlatego owocowym zestawem witaminowych i smacznych przekąsek wspieramy fizyczną formę naszych gości.

Grill party

Wymykając się poza ramy klasycznego weselnego biesiadowania, miłośnikom mniej formalnych imprez i unikatowego smaku proponujemy ucztowanie przy grillu.

Przyjacielska atmosfera

Gości traktujemy nie jak klientów, ale jak przyjaciół, których podejmujemy najlepiej, jak potrafimy, dokładając wszelkich starań, by się swobodnie integrowali i wspólnie celebrowali wyjątkowe chwile.

Różne oblicza zabawy

Weselnicy szukający wytchnienia od parkietu i stołu znajdą dla siebie miejsce do rozmów i żartów w przestronnym lobby, w czym z pewnością pomoże szeroka gama czekających tam trunków.

Dla milusińskich

Dzięki rozbudowanej, bogatej w atrakcje i całkowicie bezpiecznej strefie dla dzieci, najmłodszym gościom zapewniamy świetną zabawę, a ich rodzicom spokój o swe pociechy.

instagram: